آپارتمان مسکونی لیتوس

طراح و مجری:

استودیو آرانو

کارفرما:

آقای رهنما

نوع پروژه:
مساحت:

120m²

موقعیت:

تهران، کامرانیه

زمان پروژه:

پاییز 1401

[ معرفی پروژه ]

روند طراحی داخلی ساختمان مسکونی لیتوس

طراحی و دکوراسیون داخلی منزل مسکونی به دلیل اینکه محلی برای زندگی و گذران بیشترین زمان ما در طول روز است، اهمیت بسیار زیادی دارد. خانه به عنوان محل زندگی باید سرمنشا آرامش باشد. در عین حال باید بتواند همه نیازهای روزمره ما را برآورده کند. برخورداری از انواع تسهیلات و امکانات رفاهی به این موضوع کمک شایانی می نماید. هدف ما در طراحی داخلی ساختمان مسکونی لیتوس متعلق به آقای رهنما، ارائه فضایی آرامش بخش و در عین حال لوکس بود.

پروژه طراحی داخلی و بازسازی لوکس لیتوس در ساختمانی به مساحت 120مترمربع در محله شمال تهران خیابان کامرانیه (محله فرمانیه) قرار گرفته است. باتوجه به قدیمی بودن ملک و ساختمان، خواسته آقای رهنما ایجاد تغییرات و تعمیرات معماری اساسی در فضا بود. این تعمیرات و تغییرات شامل تعویض لوله کشی برق و تاسیسات و تغییراتی در تقسیم بندی فضاها بود. باتوجه به این خواسته کلیه مصالح پوششی جداره ها و طرح کفسازی و سقف ها به طور کامل تغییر کردند.

در این پروژه بازسازی منزل مسکونی، تقریبا همه عناصر فضا از جمله رنگ، نورپردازی، مصالح، مبلمان و … با دقت زیادی از نو طراحی شدند. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتز از مقاله دیگر ما که در همین عنوان لینک شده، بازدید نمایید.

اعضای همکار در این پروژه

امین رفعتی، بهنوش مرادی، حمیدرضا منوچهری

[ مقایسه قبل و پس از طراحی ]

[ نظر کارفرما پروژه ​]

“این طرح به خوبی توانست خواسته ها و حساسیت های مرا در طراحی یک خانه و منزل مسکونی لوکس و راحت برآورده کند.”
آقای علی رهنما
علی راهنما
مالک و کارفرمای پروژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا