دفتر وکالت آقای زهره وند

طراح و مجری:

آرانودیزاین

کارفرما:

آقای زهره وند

نوع پروژه:
مساحت:

100m²

موقعیت:

تهران، نیاوران

زمان پروژه:

دی 1400

[ معرفی پروژه ]

روند طراحی دفتر وکالت آقای زهره وند

طراحی و دکوراسیون داخلی هر دفتر اداری به دلیل اینکه محلی برای آغاز تعامل جهت جذب مشتری است، اهمیت زیادی دارد. می توان با ارائه تصویر اولیه مناسب به مشتری، در همان ابتدا برای وی جلب اعتماد نمود. در واقع مشتریان ما به صورت خودآگاه یا ناخودآگاه از روی ظاهر نسبت به قضاوت اولیه مبادرت می کنند که می تواند تاثیر بسزایی در تصمیم گیری آنان داشته باشد. طراحی داخلی دفتر وکالت به دلیل شرایط خاص و نوع مشتریان آن اهمیت بیشتری دارد. بیشتر مراجعه کنندگان وکلا افرادی با دغدغه یا مشغولیت ذهنی زیاد هستند. ارائه فضایی آرامش بخش و اعتماد برانگیز به این مراجعه کنندگان می تواند باعث برقراری یک تعامل مثبت و نتیجه بخش شود.

این پروژه در دفتری به مساحت 100 مترمربع در نیاوران تهران اتفاق افتاده است. باتوجه به نوساز بودن ملک، خواسته آقای زهره وند (مالک و بهره بردار دفتر) عدم ایجاد تغییرات معماری اساسی در فضا بود. باتوجه به این خواسته تیغه چینی و سقف ها تقریبا به شکل اولیه خود در طراحی باقی مانند و تنها با عناصری مثل تغییر فینیشینگ و نورپردازی با طرح جدید هماهنگ شدند. ما در طراحی داخلی دفتر وکالت آقای زهره وند سعی نمودیم در درجه اول با استفاده از مصالح، فرم ها و مبلمان و اکسسوری ها یک اتمسفر لوکس و اعتماد برانگیز ایجاد کنیم. سپس با بهره گیری از عناصر محیطی همچون نور، رنگ و گیاهان. فضای آرامش بخش به وجود آوردیم که همزمان به صورت حرفه ای و رسمی بنظر برسد.

عناصر فضا از جمله رنگ، نورپردازی، مصالح، مبلمان و … با دقت زیادی هماهنگ با «اصول طراحی داخلی دفتر وکالت» انتخاب شده است. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتز از مقاله دیگر ما که در همین عنوان لینک شده، بازدید نمایید.

اعضای همکار در این پروژه

امین رفعتی، بهنوش مرادی، اشکان ابراهیمیان

[ مقایسه قبل و پس از طراحی ]

[ نظر کارفرما پروژه ​]

“با توجه به چیزی که از وضع موجود دفتر دیده بودیم، انتظار همچنین طرحی نداشتیم. این طراحی عالی جای هیچ حرفی رو باقی نگذاشت.”
طراحی داخلی دفتر وکالت زهره وند
مجتبی زهره وند
وکیل پایه یک دادگستری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا