مبلمان و اکسسوری سفارشی

[ خدمات مبلمان و اکسسوری سفارشی ]

1
30%

فاز یک (طراحی اولیه)

در این مرحله تیم طراحی یک یا چند ایده خلاقانه مناسب پروژه آماده کرده و یک یا چند طرح پیشنهادی اولیه ارائه می دهد.

2
60%

فاز دو (طراحی نهایی)

پس از انتخاب گزینه توسط کارفرما، اصلاحات و پرداخت ها مورد نیاز روی طرح انجام و طراحی نهایی آماده می شود.

3
100%

فاز نهایی (اجرا و ساخت)

مرحله نهایی، اجرا یا ساخت دقیق طرح است که بر اساس زمان بندی و با بالاترین سطوح کیفی و فنی انجام می شود.

 

[ انواع خدمات مبلمان و اکسسوری سفارشی ]

خدمات مبلمان و اکسسوری سفارشی

طراحی و ساخت محصولات کاربردی (ظروف، گلدان، ساعت و ...)

آرانو به عنوان یکی از پیشروترین استودیوهای طراحی در ایران امکان سفارش محصولات کاربردی ویژه پروژه شما را فراهم می کند. محصولات کاربردی دسته ای از وسایل و لوازم هستند که همه روزه برای رفع نیازهای خود با آن ها سر و کار داریم. ما محصولاتی همچون انواع ظروف، گلدان ها، ساعت و … را با مصالح و تکنیک های مختلف با ظرافت و کیفیت بالا طراحی و تولید می کنیم. کلیه محصولات تولیدی آرانو دست ساز و سفارشی هستند.

محصولات تجسمی (مجسمه ها، تابلوها و نقاشی های هنری)

محصولات تجسمی  زاده ذوق و قریحه هنرمند بوده و به صورت بصری توسط مخاطب دیده و درک می شوند. این دسته از محصولات توسط دستان یک هنرمند توانمند و با تجربه و با صرف زمان و زحمت زیادی ساخته می شوند، از همین رو ارزش بسیار بالایی دارند. آرانو با بهره گیری از متخصصین این حوزه سفارش انواع مجسمه ها، تابلوها و نقاشی های هنری و  سایر محصولات هنرهای تجسمی را می پذیرد.

محصولات تزئینی (آینه، آباژور، چراغ، لوستر، جاشمعی و ...)

یکی از پرطرفدارترین خدمات مبلمان و اکسسوری سفارشی ، تولید محصولات تزیینی است. برخی وسایل و محصولاتی که روزانه با آن ها سر و کار داریم، نه به خاطر کاربردی که دارند، بلکه به خاطر جنبه تزیینی شان برای ما مهم هستند. این محصولات عموما به دلیل زیبایی که برایمان به ارمغان می آورند، تهیه می شوند. لذا برای ما جنبه دکوراتیو دارند. آینه، آباژور، چراغ، لوستر، جاشمعی و … از این نوع محصولات هستند. آرانو استفاده از این زیبایی و ظرافت را به شما پیشنهاد می کند.

فرش و زیر انداز (زیلو، گلیم، جاجیم و ...)

هر بافته ای که قابلیت لازم برای پوشاندن کف را داشته باشد فرش نامیده می شود. مهمترین فرش ها و زیراندازهای سنتی ایران شامل حصیر زیرانداز، نمد زیرانداز و انواع گلیم، گبه، زیلو، قالی و جاجیم می شود. قدمت فرشبافی ایرانیان به حدود ۲ تا ۳ هزار سال قبل از میلاد و یافته هایی که از حفاری های شهر سوخته بدست آمده می رسد. ما معتقدیم امروزه جایگاه فرش ها در زندگی روزمره را تنها جنس و تکنیک بافت آن تعیین نمی کند. بلکه تناسب آن با طراحی داخلی و نحوه استفاده در تناسب با مبلمان و چیدمان فضا تعیین کننده تر است. به همین دلیل آرانو در محصولات خود توجه ویژه ای به رنگ و نقش فرش دارد.

عناصر مبلمانی (میز و صندلی، پاف و وسایل دستساز)

امروزه قواعد و الگوهای تکراری و خسته کننده صنعتی و ماشینی، گریبان گیر زندگی همگی ما شده و حتی بر ریخت شناسی مبلمان محیطی که در آن زندگی می کنیم، نیز تاثیر گذاشته است. استفاده از تکنیک ها و هنرهای دستی و تجسمی در طراحی و تولید مبلمان، موجب فاصله گرفتن از این الگوهای خسته کننده و ایجاد ارزش افزوده هویتی و زیبایی شناسانه در فضا می شود. استودیو آرانو با بهره گیری از هنرمندان باتجربه حوزه مبلمان و اکسسوری تلاش کرده است تا محصولاتی اعم از میز، صندلی، پاف و … را با بهره گیری از ظرافت های این حوزه منطبق با استانداردهایی جدید تولید نماید.

[ نگرش و سبک کاری ما ]

رویکرد آرانو در طراحی

با رشد سریع تکنولوژی در قرن نوزدهم و بیستم و هجوم مصنوعات به زندگی انسان ها به تدریج آرامش وی مورد خدشه قرار گرفت. امروزه اکثریت مردم 80 تا 90 درصد زمان خود را در فضاهای بسته می گذرانند. محیط های خشک و مصنوعی که عموما دلپذیر ذات طبیعت دوست و تزیین محور انسان نیست.  یکی از رویکردهای طراحی در استودیو آرانو، تلفیق و وارد کردن عناصر طبیعی (همچون نور طبیعی، سبزینگی، آب و متریال های طبیعی) و همچنین استفاده از سیستم های تهویه طبیعی و دید و منظر در طراحی است. آرانو در تلاش است ضمن ارائه یک سبک طراحی مدرن و همگام با تکنولوژی و مقتضیات زندگی امروزی، توجه ویژه ای به ذات طبیعت دوست و تزئئین محور انسان کند.

پیمایش به بالا