مجتمع مسکونی بروهل آلمان

طراحی و ارائه:

استودیو آرانو

کارفرما:

Gebausie Bruhl

نوع پروژه:
مساحت:

9500m²

موقعیت:

بروهل، آلمان

زمان پروژه:

خرداد 1401

[ معرفی پروژه ]

پروژه طراحی مجتمع های مسکونی بروهل آلمان  در خرداد ماه 1401 به استودیو آرانو ارجاع داده شد.  این پروژه پس از مطالعه بر روی نیازهای پروژه با نگاه جدیدی در طراحی شامل مسائل انرژی و بهینه سازی هزینه های ساخت همراه شده است.

پروژه مسکونی بروهل آلمان به صورت یک پروژه معماری با رویکرد انرژی و مصالح نوین که کارفرمای آن شرکت Gebausie Bruhl ، یک شرکت فعال در زمینه املاک و بازسازی است تعریف شده است. رویکرد طراحی در این پروژه کنترل انرژی با استفاده از روش های نوین و تجهیزات مدرن و استفاده از متریال پایدار چوب با طرحی مدولار و یکپارچه است.

The German Bruhl residential project is defined as an architectural project with an approach of energy and new materials, whose employer is Gebausie Bruhl, a company active in the field of settlement and economic housing. The design approach in this project is energy control using modern methods for modular and serial construction.

روند طراحی

در روند طراحی پروژه تراس ها به عنوان فضای الحاقی به صورت مدول های باز و نیمه باز به بدنه نمای ساختمان الحاق شده است. متریال پیشنهادی برای پوشش نما نوعی پنل HPL چوبی و پوشش سیمان سفید شسته است. Handrail ها از نوع شیشه سکوریت و لند اسکیپ با طراحی رمپ با شیب ملایم برای عبور پیاده و معلولین طراحی شده است. سبک طراحی ساده و مینیمال و در عین حال در خدمت user و استفاده کنندگان است.

شما می توانید برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد پروژه به آدرس وب سایت شرکت Gebausie Bruhl مراجعه کنید.

اعضای همکار در این پروژه

کارفرما / Client : 

Gebausie Brühl

مجری / Construction & Planning:

MBN GmbH

طراحی سه بعدی و ارائه / 3D & Visualization :

Arano Studio

اعضای تیم / Team Members:

امین رفعتی، بهنوش مرادی، علیرضا فخاری

[ مقایسه قبل و پس از طراحی ]

[ تصاویر طراحی ]

[ تصاویر اجرا شده ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا