بازسازی و طراحی داخلی در کامرانیه ، فرمانیه و نیاوران

بازسازی و طراحی داخلی در کامرانیه ، فرمانیه و نیاوران​

اگر قصد انجام بازسازی، تغییر دکوراسیون و طراحی خانه، دفتر کار یا واحد تجاری خود را در منطقه کامرانیه، فرمانیه و نیاوران را دارید؛  باید ضمن درنظر داشتن پتانسیل ها و اقتضای زمینه، دقت ویژه ای به انتخاب یک شرکت حرفه ای و معتبر و دارای شناخت نسبت به منطقه داشته باشید. در این مقاله می توانید با ویژگی ساختمان ها و بناهای شاخص این منطقه آشنا شوید.
« استودیو آرانو » بعنوان یکی از بهترین و پیشروترین شرکت های بازسازی و طراحی داخلی در منطقه 1 تهران نمونه کارهای باکیفیت و زیادی دارد و از همکاری با کارفرمایان خوش سلیقه در این زمینه استقبال می کند.

شرکت استودیو آرانو

 آدرس: تهران، نیاوران، سه راه یاسر، نبش کوچه راز، (جنب شیرینی الهیه)، پلاک 35

✆ تماس و دریافت مشاوره:

02 13 222 0902         3952 4482 – 021

معرفی محله های کامرانیه ، فرمانیه و نیاوران

موقعیت محله کامرانیه ، فرمانیه و نیاوران

کامرانیه ، فرمانیه و نیاوران از محلات مرفه نشین و معروف منطقه یک تهران (شمیران) هستند که در نزدیکی هم واقع شده اند. این محله به مرکزیت خیابان کامرانیه، از شمال با نیاوران و جماران، از جنوب با بزرگراه صدر، از شرق با اقدسیه و از غرب با قیطریه و تجریش هم‌مرز است. در چهارراه کامرانیه، خیابان فرمانیه (شهید دکتر لواسانی) و کامرانیه تقاطع می کنند و در شمالی‌ترین نقطه خود به خیابان باهنر در نزدیکی میدان نیاوران منتهی می‌گردد. خیابان باهنر حدفاصل محله کامرانیه و نیاوران در شمال آن است. کامرانیه خود به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود؛ به شمال چهارراه کامرانیه (تقاطع بلوار اندرزگو، خیابان فرمانیه (شهید دکتر لواسانی) و خیابان کامرانیه) کامرانیه شمالی و به جنوب این چهارراه، کامرانیه جنوبی می‌گویند.

مشاهده مطلب: بازسازی منزل مسکونی

شهرسازی و معماری در منطقه فرمانیه و نیاوران

زمین‌های این منطقه در گذشته (زمان قاجار و پهلوی) باغات یا باغ ویلا های وسیع بوده اند و هنوز باوجود تفکیک، املاک و زمین ها قواره های بزرگی دارند. قرارگیری در ارتفاع و تراکم پوشش گیاهی باعث خنکی نسبی هوا و آلودگی کمتر نسبت به سایر مناطق شده است. از سوی دیگر این محله به دلیل قرارگیری در دامنه کوه، شیب بسیار زیادی دارد و همین امر آن را مستعد بلندمرتبه‌سازی نموده‌است. بافت شهری نیز همچون سایر مناطق ترکیبی از بافت سنتی و شهری مدرن می باشد. در این منطقه خانه ها، آپارتمان ها، دفاتر و برج باغ های بسیار لوکس و گران با معماری فاخر به چشم می خورند. هرمترمربع زمین، خانه مسکونی، واحد تجاری یا اداری در منطقه فرمانیه و نیاوران ارزش بسیار زیادی دارد. همین موضوع اهمیت توجه به طرح و معماری در آن را دوچندان می کند. برخورداری از طراحی و معماری ویژه می تواند ارزش افزوده بسیار زیادی ایجاد کند.

مشاهده مطلب: بازسازی دفتر اداری

بازسازی و طراحی داخلی در منطقه 1 تهران

اگر قصد تغییر دکوراسیون یا انجام هرگونه تغییرات معماری و بازسازی دارید، باید ویژگی ساختمان های شاخص محله خود را بشناسید و بتوانید کاری درخور و متناسب با پتانسیل موقعیت قرارگیری در آن انجام دهید. به این منظور حتما در ادامه این مقاله از نشریه استودیو آرانو با ما همراه باشید.

طراحی داخلی دفتر و فضاهای اداری یا طراحی داخلی منزل مسکونی توسط استودیو آرانو، بگونه ای است که

علاوه بر بهبود جلوه ظاهری و کیفیت فضای داخلی باعث ایجاد ارزش افزوده و خلق اثری فاخر و لوکس می شود.

ویژگی های بازسازی و طراحی داخلی در کامرانیه ، فرمانیه و نیاوران

بازسازی و طراحی داخلی در کامرانیه ، فرمانیه و نیاوران یا سایر محلات منطقه 1 تهران بایستی با شناخت مناسب از موقعیت و پتانسیل های آن صورت گیرد. اهمیت این موضوع به دلیل قیمت بالای زمین و ملک و رقابت بسیار بالا در آن بسیار حائز اهمیت است. حتما شما نیز به این موضوع واقف هستید و لزوم مراجعه به یک متخصص برای دریافت خدمات معماری، طراحی داخلی را به خوبی درک می کنید. ما به عنوان یک شرکت باتجربه توصیه می کنیم پروژه بازسازی و طراحی داخلی در این مناطق باید واجد ویژگی های زیر باشد.

- متناسب با نیاز شما

شرکت های بازسازی و طراحی داخلی در منطقه های لوکس با نیازها و خواسته های ساکنین این مناطق آشنایی دارند. برای نمونه طراحی پلان یک دوبلکس 400 مترمربعی تمهیدات متفاوتی با یک آپارتمان کوچک 40 مترمربعی دارد. این شرکت ها انواع تسهیلات و امکانات رفاهی متناسب با بنا، متراژ و …. را به شما پیشنهاد می دهند. آن ها قبل از شروع دیزاین نیازها، خواسته های خاص و سلایق شخصی کارفرما را جویا می شوند و طی چند مرحله تعامل رفت و برگشتی، کار را با رضایت وی پیش می برند.

- دیزاین مدرن و پیشرو

منظور از مدرن و پیشرو بودن، پیش رفتن بر اساس سبک و ترندهای روز و پرهیز از انجام هرگونه کار تکراری و تقلید از گذشته یا انجام کارهای مشابه دیگران است. تقلید و تکرار ارزش افزوده ای ایجاد نمی کند و یک حرکت رو به عقب و محکوم به شکست است. مثلاً امروز سبک های شلوغ و پرکار و پر زرق و برق مثل کلاسیک کمتر در دنیا مورد توجه بوده و سبک های تلفیق و مدرن و مینیمال بیشتر مورد توجه هستند. استفاده از مصالح، مبلمان، اکسسوری، نورپردازی و تکنولوژی های روز نیز اهمیت زیادی دارد.

- دیزاین لوکس و فاخر

یک معمار و طراح با دانش قبل از هرگونه اقدام اجرایی و خلق بنا، می تواند سبک و استایل مناسب برای آن ساختمان را تشخیص دهد. در صورت نیاز از سبک های و آرایه های لوکس و فاخر بهره بگیرد و طرحی متناسب با پتانسل موقعیت قرارگیری پروژه ارائه دهد. شاید برای این منظور لازم باشد بستر، همسایگی و بافت اطراف را مورد مطالعه قرار دهد و کانسپت و ایده طرح را بر مبنای آن ارائه نماید.

- دیزاین خلاق و نوآورانه

بسیاری از آثار معماری بدون هرگونه ایده یا کانسپت خلاق و نوآورانه خلق می شوند. این مسئله به خودی خود ممکن است چندان پر اهمیت بنظر نرسد. اما واقعیت انکارناپذیر این است که ارائه طرحی خلاق و نوآورانه می تواند ارزش افزوده بیشتری ایجاد کند، برای مخاطب جذاب تر و تاثیرگذار تر باشد و افراد مختلف را به سوی خود جلب کند. عامل موفقیت بسیار از پروژه های نامی، داشتن کانسپت و ایده خلاقانه است.

- اجرای دقیق و عینی طرح

طرحی می تواند پس از اجرا موفق باشد و جلب توجه نماید که کمتر دستمایه تغییر شود. هرگونه اظهار نظر سلیقه ای و غیرتخصصی (چه از جانب کارفرما، چه از جانب دوستان، فروشندگان مصالح، پیمانکاران اجرایی و …) می تواند منجر به آسیب به طرح شود. شاید اظهار نظرهای سلیقه ای به جای ارتقای طرح باعث تضعیف آن شود. گاهی فروشندگان و عوامل اجرایی نیز برای کسب سود بیشتر یا راحتی خود شما را دچار اشتباه می کنند. طراح و معمار ضمن کنترل روند پیاده سازی طرح، با نظارت عالیه و همه جانبه و تعامل دوسویه با مجری خود با بهره گیری از دقیق ترین دیتیل های اجرایی، باید طرح را مو به مو اجرا نماید.

هماهنگ با پتانسیل منطقه

مناطق گران و لوکس نشین سطح معماری متفاوتی از سایر مناطق دارند. بنابراین باید از مصالح، مبلمان و اکسسوری با کیفیت و در خور منطقه در طرح استفاده شود. همچنین طرح باید بگونه ای باشد که انتظارات مخاطبان این مناطق را برآورد کند. شرکتی که قصد حضور در بازار کار این محلات را دارد باید تعامل ویژه و دوسویه ای با کارفرمای خود داشته باشد. همچنین هنگام انجام امور اجرایی و ساختمانی، ملاحظات ویژه ای در برخورد با همسایگان و رعایت آسایش آنان درنظر داشته باشد. طراحی می تواند از بستر و زمینه ایده هایی بگیرد و طرح خود را متناسب با تانسیل های آن موقعیت دیزاین نمایید.

بناها و ساختمان های شاخص منطقه 1 تهران

فرهنگسرا و پارک نیاوران

📌 تقاطع خیابان پاسداران و باهنر

🔗 عمومی / تفریحی

کاخ موزه نیاوران

📌 تقاطع خیابان پاسداران و باهنر

🔗 عمومی / تفریحی

مجتمع مسکونی روما رزیدنس

📌 خیابان کامرانیه شمالی (بازدار)

🔗 مسکونی

مجتمع اداری تجاری سانا سنتر

📌 خیابان اندرزگو

🔗 اداری / تجاری

مجتمع مسکونی بام جمشیدیه

📌 انتهای خیابان جماران

🔗 مسکونی

مجتمع اداری تجاری اطلس مال

📌 تقاطع خیابان پاسداران و باهنر

🔗 تجاری / اداری

برج مسکونی رولکس فرمانیه

📌 خیابان کامرانیه شمالی (بازدار)

🔗 مسکونی

مجتمع تجاری روشا

📌 تقاطع خیابان عمار و فرمانیه

🔗 تجاری

مرکز خرید حیات سبز

📌 تقاطع خیابان پاسداران و باهنر

🔗 تجاری / اداری

شرکت طراحی داخلی در کامرانیه ، فرمانیه و نیاوران

معماری و طراحی داخلی کار بسیار حرفه ای و پیچیده است و نیاز به مهارت، تجربه و دانش تخصصی دارد. خصوصاً زمانی که ملک و زمین شما در یکی از مناطق لوکس و گران واقع است، به هیچ عنوان نباید در دام افراد فاقد دانش (پیمانکاران و معماران تجربی)، کم تجربه (معماران و طراحان تازه کار) یا غیر حرفه ای (سودجو و فاقد نمونه کارهای باکیفیت) بیفتید. توصیه ما انتخاب یکی از معتبرترین و بهترین شرکت های معماری و طراحی داخلی است. ما در « استودیو آرانو » بعنوان یکی از معتبرترین و بهترین شرکت های معماری و طراحی داخلی منطقه یک، از همکاری با کارفرمایان خوش سلیقه دارای نگاه های نو و خلاقانه استقبال می کنیم.

مشاهده مطلب: دیزاین نما ساختمان

معرفی استودیو آرانو

اگر در جست و جوی یک شرکت معتبر برای بازسازی و طراحی داخلی در کامرانیه ، فرمانیه و نیاوران هستید، می توانید به « استودیو آرانو » اعتماد کنید. این شرکت یکی از بهترین و پیشروترین شرکت های بازسازی و طراحی داخلی در منطقه 1 تهران می باشد که در محله های کامرانیه ، فرمانیه و نیاوران فعالیت دارد و نمونه کارهای باکیفیت و زیادی در این منطقه دارد.

شرکت استودیو آرانو

 آدرس: تهران، نیاوران، سه راه یاسر، نبش کوچه راز، (جنب شیرینی الهیه)، پلاک 35

✆ تماس و دریافت مشاوره:

02 13 222 0902         3952 4482 – 021

نمونه کارهای زیر بصورت 0 تا 100 توسط استودیو آرانو، طراحی داخلی و اجرا شده است. می توانید موقعیت، نام کارفرما و زمان انجام هر پروژه را ذیل آن مشاهده نمایید. جهت مشاهده تصاویر بیشتر با کلیک بر روی عنوان هر پروژه به صفحه نمونه کارها منتقل خواهید شد.

دفتر اداری مرکزی برند هکن

📌 خیابان باهنر، نبش منظریه

🔗 اداری / 1402 / کارفرما: آقای نظری

🖊️ دیزاین و اجرا: استودیو آرانو

📌 کامرانیه، خیابان آقایی

🔗 مسکونی / 1401 / کارفرما: آقای رهنما

🖊️ دیزاین و اجرا: استودیو آرانو

برج باغ مسکونی اسپکترام

📌 خیابان کامرانیه شمالی (بازدار)

🔗 مسکونی / 1400 / کارفرما: آقای مهرآبادی

🖊️ دیزاین و اجرا: استودیو آرانو

📌 خیابان باهنر، سه راه یاسر

🔗 اداری / 1400 / کارفرما: آقای زهره وند

🖊️ دیزاین و اجرا: استودیو آرانو

📌 خیابان اندرزگو

🔗 اداری/ 1400 / کارفرما: آقای روشنی

🖊️ دیزاین و اجرا: استودیو آرانو

📌 اقدسیه

🔗 تجاری / 1400 / کارفرما: خانم شهبازی

🖊️ دیزاین و اجرا: استودیو آرانو

برای شروع باید چه کار کنیم؟

در صورتی که قصد بازسازی یا طراحی داخلی در کامرانیه ، فرمانیه و نیاوران را دارید، برای به شروع کار، می توانید در ابتدا از کارشناسان ما مشاوره بخواهید و نمونه کارهای ما را مشاهده کنید. در صورت تمایل پس از اطمینان از ارجاع کار به استودیو آرانو، می توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی یا تلفنی به همکاران ما اطلاع دهید. همچنین دعوت می کنیم در یک جلسه میهمان دفتر استودیو باشید تا با ما از نزدیک آشنا شوید. پس از تنظیم و انعقاد قرارداد، تیم آرانو بلافاصله برداشت و اندازه گیری از فضا و تهیه نقشه ها و طرح های سه بعدی را در دستور کار قرار خواهند داد تا طبق زمان بندی تعیین شده در قرارداد به شما ارائه گردد. در طول مدت طراحی طی یک فرآیند رفت و برگشتی نظرات شما را جویا خواهیم شده و در صورت نیاز طرح را همسو با خواسته های شما ویرایش خواهیم کرد. هدف نهایی ما جلب رضایت صد در صدی شما است.

ثبت سفارش طراحی

✆ تماس و دریافت مشاوره:        02 13 222 0902      3952 4482 – 021

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا