بازسازی و طراحی داخلی در الهیه ، زعفرانیه و ولنجک

بازسازی و طراحی داخلی در الهیه ، زعفرانیه و ولنجک

اگر قصد انجام بازسازی، تغییر دکوراسیون و طراحی خانه، دفتر کار یا واحد تجاری خود را در منطقه الهیه ، زعفرانیه و ولنجک را دارید؛  باید ضمن درنظر داشتن پتانسیل ها و اقتضای زمینه، دقت ویژه ای به انتخاب یک شرکت حرفه ای و معتبر و دارای شناخت نسبت به منطقه داشته باشید. در این مقاله می توانید با ویژگی ساختمان ها و بناهای شاخص منطقه آشنا شوید.
« استودیو آرانو » بعنوان یکی از بهترین و پیشروترین شرکت های بازسازی و طراحی داخلی در منطقه 1 تهران نمونه کارهای باکیفیت و زیادی دارد و از همکاری با کارفرمایان خوش سلیقه در این زمینه استقبال می کند.

شرکت استودیو آرانو

 آدرس: تهران، نیاوران، سه راه یاسر، نبش کوچه راز، (جنب شیرینی الهیه)، پلاک 35

✆ تماس و دریافت مشاوره:

02 13 222 0902         3952 4482 – 021

معرفی محله های الهیه ، زعفرانیه و ولنجک

موقعیت محله الهیه ، زعفرانیه و ولنجک

الهیه ، زعفرانیه و ولنجک از محلات مرفه نشین و معروف منطقه یک تهران (شمیران) هستند که در نزدیکی هم واقع شده اند. الهیه از شمال تا تجریش، از غرب تا خیابان ولیعصر و اتوبان مدرس، از جنوب تا پل صدر و از شرق تا خیابان شریعتی وسعت پیدا می‌کند. سفارت ها و ساختمان‌های دیپلماتیک زیادی در این منطقه وجود دارد. خیابان فرشته از خیابان ها معروف آن است.  زعفرانیه و ولنجک در قسمت شمال غربی محله الهیه واقع شده اند. زعفرانیه و ولنجک از شمال به توچال و بام تهران، از جنوب به خیابان ولیعصر، از شرق به تجریش و از غرب به درکه محدود می شوند. کاخ سعدآباد از اماکن شاخص و خیابان مقدس اردبیلی، الف و عاصف از خیابان های مهم آن هستند.

مشاهده مطلب: بازسازی منزل مسکونی

شهرسازی و معماری در منطقه الهیه ، زعفرانیه و ولنجک

الهیه در گذشته شامل باغات و عمارت ها کوچکی داخل آن می شده اما امروزه بافت بلندمرتبه (دارای برج باغ ها مختلف) در آن ایجاد شده است. زغفرانیه و ولنجک نیز در گذشته روستاهای کوچکی بودند که در کوهپایه و نزدیکی رودخانه ولنجک شکل گرفته بودند. این مناطق به دلیل قرارگیری در کوهپایه، شیب زیادی دارد و زمین های بستر آن پر از قنات باغات گذشته است و درختان کهنسال بسیاری در آن یافت می شود. بافت شهری این مناطق هم اکنون ترکیبی از بافت بلندمرتبه و ساختمان های محدود به چند طبقه است. به مرور برج باغ ها لوکس و گران با معماری فاخر و بلند مرتبه در این محلات در حال افزایش هستند. هرمترمربع زمین، خانه مسکونی، واحد تجاری یا اداری در منطقه الهیه، زعفرانیه و ولنجک ارزش بسیار زیادی دارد. همین موضوع اهمیت توجه به طرح و معماری در آن را دوچندان می کند. برخورداری از طراحی و معماری ویژه می تواند ارزش افزوده بسیار زیادی ایجاد کند.

مشاهده مطلب: بازسازی دفتر اداری

بازسازی و طراحی داخلی در منطقه 1 تهران

اگر قصد تغییر دکوراسیون یا انجام هرگونه تغییرات معماری و بازسازی دارید، باید ویژگی ساختمان ها شاخص محله خود را بشناسید و بتوانید کاری درخور و متناسب با پتانسیل موقعیت قرارگیری در آن انجام دهید. بدین منظور حتما در ادامه این مقاله از نشریه استودیو آرانو با ما همراه باشید.

طراحی داخلی دفتر و فضای اداری یا طراحی داخلی منزل مسکونی توسط استودیو آرانو، بگونه ای است که

علاوه بر بهبود جلوه ظاهری و کیفیت فضای داخلی باعث ایجاد ارزش افزوده و خلق اثری فاخر و لوکس می شود.

ویژگی بازسازی و طراحی داخلی در الهیه ، زعفرانیه و ولنجک

بازسازی و طراحی داخلی در الهیه ، زعفرانیه و ولنجک یا سایر محلات منطقه 1 تهران بایستی با شناخت مناسب از موقعیت و پتانسیل های آن صورت گیرد. اهمیت این موضوع به دلیل قیمت بالای زمین و ملک و رقابت بسیار بالا در آن بسیار حائز اهمیت است. حتما شما نیز به این موضوع واقف هستید و لزوم مراجعه به یک متخصص برای دریافت خدمات معماری، طراحی داخلی را به خوبی درک می کنید. ما به عنوان یک شرکت باتجربه توصیه می کنیم پروژه بازسازی و طراحی داخلی در این مناطق باید واجد ویژگی ها زیر باشد.

- متناسب با نیاز شما

شرکت ها بازسازی و طراحی داخلی در مناطق لوکس با نیازها و خواسته های ساکنین این مناطق آشنایی دارند. برای نمونه طراحی پلان یک دوبلکس 400 مترمربعی تمهیدات متفاوتی با یک آپارتمان کوچک 40 مترمربعی دارد. این شرکت ها انواع تسهیلات و امکانات رفاهی متناسب با بنا، متراژ و …. را به شما پیشنهاد می دهند. آن ها قبل از شروع دیزاین نیازها، خواسته های خاص و سلایق شخصی کارفرما را جویا می شوند و طی چند مرحله تعامل رفت و برگشتی، کار را با رضایت وی پیش می برند.

- دیزاین مدرن و پیشرو

منظور از مدرن و پیشرو بودن، پیش رفتن بر اساس سبک و ترندهای روز و پرهیز از انجام هرگونه کار تکراری و تقلید از گذشته یا انجام کارهای مشابه دیگران است. تقلید و تکرار ارزش افزوده ای ایجاد نمی کند و یک حرکت رو به عقب و محکوم به شکست است. مثلاً امروز سبک ها شلوغ و پرکار و پر زرق و برق مثل کلاسیک کمتر در دنیا مورد توجه بوده و سبک تلفیق و مدرن و مینیمال بیشتر مورد توجه هستند. استفاده از مصالح، مبلمان، اکسسوری، نورپردازی و تکنولوژی روز نیز اهمیت زیادی دارد.

- دیزاین لوکس و فاخر

یک معمار و طراح با دانش قبل از هرگونه اقدام اجرایی و خلق بنا، می تواند سبک و استایل مناسب برای آن ساختمان را تشخیص دهد. در صورت نیاز از سبک ها و آرایه های لوکس و فاخر بهره بگیرد و طرحی متناسب با پتانسل موقعیت قرارگیری پروژه ارائه دهد. شاید بدین منظور لازم باشد بستر، همسایگی و بافت اطراف را مورد مطالعه قرار دهد و کانسپت و ایده طرح را بر مبنای آن ارائه نماید.

- دیزاین خلاق و نوآورانه

بسیاری از آثار معماری بدون هرگونه ایده یا کانسپت خلاق و نوآورانه خلق می شوند. چنین مسئله ای به خودی خود ممکن است چندان پر اهمیت بنظر نرسد. اما واقعیت انکارناپذیر این است که ارائه طرحی خلاق و نوآورانه می تواند ارزش افزوده بیشتری ایجاد کند، برای مخاطب جذاب تر و تاثیرگذار تر باشد و افراد مختلف را به سوی خود جلب کند. عامل موفقیت بسیار از پروژه های نامی، داشتن کانسپت و ایده خلاقانه است.

- اجرای دقیق و عینی طرح

طرحی می تواند پس از اجرا موفق باشد و جلب توجه نماید که کمتر دستمایه تغییر شود. هرگونه اظهار نظر سلیقه ای و غیرتخصصی (چه از جانب کارفرما، چه از جانب دوستان، فروشندگان مصالح، پیمانکاران اجرایی و …) می تواند منجر به آسیب به طرح شود. شاید اظهار نظرهای سلیقه ای به جای ارتقای طرح باعث تضعیف آن شود. گاهی فروشندگان و عوامل اجرایی نیز برای کسب سود بیشتر یا راحتی خود شما را دچار اشتباه می کنند. طراح و معمار ضمن کنترل روند پیاده سازی طرح، با نظارت عالیه و همه جانبه و تعامل دوسویه با مجری خود با بهره گیری از دقیق ترین دیتیل ها اجرایی، باید طرح را مو به مو اجرا نماید.

هماهنگ با پتانسیل منطقه

مناطق گران و لوکس نشین سطح معماری متفاوتی از سایر مناطق دارند. بنابراین باید از مصالح، مبلمان و اکسسوری با کیفیت و در خور منطقه در طرح استفاده شود. همچنین طرح باید بگونه ای باشد که انتظارات مخاطبان این مناطق را برآورد کند. شرکتی که قصد حضور در بازار کار چنین مناطقی را دارد باید تعامل ویژه و دوسویه ای با کارفرمای خود داشته باشد. همچنین هنگام انجام امور اجرایی و ساختمانی، ملاحظات ویژه ای در برخورد با همسایگان و رعایت آسایش آنان درنظر داشته باشد. طراحی می تواند از بستر و زمینه ایده هایی بگیرد و طرح خود را متناسب با پتانسیل آن موقعیت دیزاین نمایید.

بناها و ساختمان ها شاخص منطقه 1 تهران (محله الهیه و زعفرانیه)

عمارت باغ فردوس

📌 شمال الهیه، جنب خیابان ولیعصر

🔗 عمومی / تفریحی

موزه موسیقی

📌 خیابان دربندی، کوچه موزه

🔗 عمومی / گردشگری

کاخ سعد آباد

📌 زعفرانیه، خیابان طاهری (سعدآباد)

🔗 عمومی / گردشگری

باغ سفارت ها (روسیه، آلمان و ...)

📌 الهیه، خیابان فرشته

🔗 اداری

توچال و بام تهران

📌 انتهای خیابان ولنجک

🔗 عمومی / تفریحی

مجتمع تجاری پالادیوم

📌 زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی

🔗 تجاری / اداری

برج چناران پارک رزیدنس

📌 الهیه، خیابان فرشته

🔗 مسکونی

مجتمع تجاری سام سنتر

📌 خیابان فرشته، تقاطع کوهیار

🔗 تجاری

مجتمع اداری تجاری رویال ادرس

📌 الهیه، تقاطع نیلوفر و مریم غربی

🔗 تجاری / اداری

شرکت طراحی داخلی در الهیه ، زعفرانیه و ولنجک

معماری و طراحی داخلی کار بسیار حرفه ای و پیچیده است و نیاز به مهارت، تجربه و دانش تخصصی دارد. خصوصاً زمانی که ملک و زمین شما در یکی از مناطق لوکس و گران واقع است، به هیچ عنوان نباید در دام افراد فاقد دانش (پیمانکاران و معماران تجربی)، کم تجربه (معماران و طراحان تازه کار) یا غیر حرفه ای (سودجو و فاقد نمونه کارهای باکیفیت) بیفتید. توصیه ما انتخاب یکی از معتبرترین و بهترین شرکت ها معماری و طراحی داخلی است. ما در « استودیو آرانو » بعنوان یکی از معتبرترین و بهترین شرکت ها معماری و طراحی داخلی منطقه یک، از همکاری با کارفرمایان خوش سلیقه دارای نگاه های نو و خلاقانه استقبال می کنیم.

مشاهده مطلب: دیزاین نما ساختمان

معرفی استودیو آرانو

اگر در جست و جوی یک شرکت معتبر برای بازسازی و طراحی داخلی در الهیه ، زعفرانیه و ولنجک هستید، می توانید به « استودیو آرانو » اعتماد کنید. آرانو یکی از بهترین و پیشروترین شرکت ها بازسازی و طراحی داخلی در منطقه 1 تهران می باشد که در محلات الهیه ، زعفرانیه و ولنجک واقع در منطقه یک تهران فعالیت دارد و نمونه کارهای باکیفیت و زیادی در این منطقه دارد.

شرکت استودیو آرانو

 آدرس: تهران، نیاوران، سه راه یاسر، نبش کوچه راز، (جنب شیرینی الهیه)، پلاک 35

✆ تماس و دریافت مشاوره:

02 13 222 0902         3952 4482 – 021

نمونه کارها زیر بصورت 0 تا 100 توسط استودیو آرانو، طراحی داخلی و اجرا شده است. می توانید موقعیت، نام کارفرما و زمان انجام هر پروژه را ذیل آن مشاهده نمایید. جهت مشاهده تصاویر بیشتر با کلیک بر روی عنوان هر پروژه به صفحه نمونه کارها منتقل خواهید شد.

مجتمع اداری تجاری پلوتون زعفرانیه

📌 زعفرانیه

🔗 اداری و تجاری / 1401 / کارفرما: آقای روشنی

🖊️ دیزاین و اجرا: استودیو آرانو

📌 کامرانیه، خیابان آقایی

🔗 مسکونی / 1401 / کارفرما: آقای رهنما

🖊️ دیزاین و اجرا: استودیو آرانو

برج باغ نارستان

📌 زعفرانیه

🔗 مسکونی / 1400 / کارفرما: آقای شرف الاسلامی

🖊️ دیزاین و اجرا: استودیو آرانو

دفتر اداری برند ریسن

📌 الهیه

🔗 اداری / 1400 / کارفرما: آقای قیامی

🖊️ دیزاین و اجرا: استودیو آرانو

📌 خیابان جردن و ولیعصر

🔗 تجاری / 1398 / کارفرما: آقای گوهربین

🖊️ دیزاین و اجرا: استودیو آرانو

📌 الهیه

🔗 تجاری / 1401 / کارفرما: آقای نیک پور

🖊️ دیزاین و اجرا: استودیو آرانو

برای شروع باید چه کار کنیم؟

در صورتی که قصد بازسازی یا طراحی داخلی در الهیه ، زعفرانیه و ولنجک را دارید، برای به شروع کار، می توانید در ابتدا از کارشناسان ما مشاوره بخواهید و نمونه کارهای ما را مشاهده کنید. در صورت تمایل پس از اطمینان از ارجاع کار به استودیو آرانو، می توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی یا تلفنی به همکاران ما اطلاع دهید. همچنین دعوت می کنیم در یک جلسه میهمان دفتر استودیو باشید تا با ما از نزدیک آشنا شوید. پس از تنظیم و انعقاد قرارداد، تیم آرانو بلافاصله برداشت و اندازه گیری از فضا و تهیه نقشه ها و طرح ها سه بعدی را در دستور کار قرار خواهند داد تا طبق زمان بندی تعیین شده در قرارداد به شما ارائه گردد. در طول مدت طراحی طی یک فرآیند رفت و برگشتی نظرات شما را جویا خواهیم شده و در صورت نیاز طرح را همسو با خواسته های شما ویرایش خواهیم کرد. هدف نهایی ما جلب رضایت صد در صدی شما است.

ثبت سفارش طراحی

✆ تماس و دریافت مشاوره:        02 13 222 0902      3952 4482 – 021

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا