مشاوره و طراحی داخلی خانه عروس و داماد / دکوراسیون منزل عروس

مشاوره + طراحی داخلی خانه عروس و داماد

طراحی داخلی خانه عروس و داماد به عنوان مکانی برای یک شروع تازه و آغاز مرحله جدیدی از زندگی، اهمیت فراوانی برای زوجین دارد. استقلال زوجین از خانواده به آن ها این امکان را می دهد که بتوانند همه چیز را هماهنگ با سلایق و علاقمندی های خودشان تدارک ببینند. از استفاده از رنگ های مورد علاقه گرفته تا انتخاب سبک و چیدمان دلخواه. از آنجا که امروزه هزینه مبلمان، جهیزیه و وسایل منزل بخش زیادی از هزینه های اولیه برای شروع زندگی تازه عروس و داماد را تشکیل می دهد، بسیار مهم است که با انتخاب های درست ضمن پرهیز از دوباره کاری، محیطی زیبا، سرشار از آرامش و لذت بخش برای خود فراهم آورید. ذکر این نکته ضروری است که طراحی داخلی و دکوراسیون یک امر تخصصی و نیازمند دانش و تجربه است. اگر در این زمینه دانش تخصصی بالایی ندارد، هرچند خوش سلیقه باشید، توصیه می کنیم حتما از یک متخصص  مشاوره و راهنمایی دریافت کنید.

اصول دکوراسیون و طراحی داخلی خانه عروس

عموماً از نگاه اکثریت مردم، اموری همچون بازسازی و طراحی داخلی و دکوراسیون  کاری پیش پا افتاده بنظر می رسد که با کمی خوش سلیقگی و انتخاب ها لوکس شاید قابل انجام باشد.  اما این نگاهی اشتباه بوده و باید گفت در واقعیت اصلاً به این سادگی نیست. زمانی که سرخود و بدون دانش و اطلاعات کافی اقداماتی صورت گیرد یقیناً علارغم هزینه بالا، نتیجه چندان رضایتبخشی نخواهد داشت. باید پذیرفت که دنیای امروز دنیای تخصص ها است و جهت رسیدن به نتیجه مطلوب،باید نکات و اصول مهمی راع رعایت کرد و کار را به متخصص آن سپرد. یکی از تاثیرگذارترین نکات، عناصر و اصول طراحی داخلی هستند که در مقاله دیگری به تفصیل معرفی شده اند. ما در بطور خلاصه 5 اصل مهم که باید رعایت شوند و 5 اشتباه تاثیرگذار که حتما باید مراقب آن ها باشید به شما معرفی می کنیم.

5 اصل مهم در دکوراسیون منزل عروس و داماد

طراحان از ابزارهای هنری خاصی استفاده می کنند که به ذهن برای بهتر دیدن فضا کمک می کند و آن را  تحت تاثیر قرار می دهد. این ابزارها همان عناصر و اصول دیزاین هستند که همچون الفبا و گرامر دیزاین عمی می کنند. این عناصر و اصول بدون نظر گرفتن سلیقه، مهارت یا سبک بر نتیجه کار تاثیر می گذارند. با این حال شما می توانید هنگام دکور کردن یا طراحی داخلی خانه عروس و داماد با رعایت چند اصل ساده به خانه خود روح و جان تازه ای ببخشید و یک محیط آرامش بخش و در عین حال جذاب برای خود خلق نمایید.

1) رعایت اصل تعادل و سادگی

امروزه یکی از مهم ترین معیارهای زیبایی رعایت تعادل و سادگی است. سعی کنید از تزیینات و دکورهای پرکار و پرطمطراق در خانه تان پرهیز کنید. خانه محیطی برای زندگی است و باید آرامش بخش باشد. همچنین خرید تعداد بسیاری از وسایل و مبلمان بی کیفیت بیشتر از آن که برایتان کاربردی باشد، باعث شلوغی فضای منزل خواهد شد و خیلی زود هم دچار خرابی می شود. پیشنهاد می کنیم از مبلمان و عناصر دکوری محدود اما با کیفیت و چشمگیر استفاده نمایید. همچنین اگر وسایل شخصی زیادی دارید به کمک نظم دهنده ها آن ها در کمدها و فضاهای کوچک به شکل مرتب ذخیره سازی کنید.

2) چیدمان درست

انتخاب مبلمان و وسایل باکیفیت به تنهایی راهگشا نیست. بلکه مبلمان بایستی به درستی در منزل عروس و داماد چیدمان شوند. بهتر است از اصول صحیح چیدمان مبلمان در منزل اطلاع داشته باشید. این اصول از نحوه جایگذاری مبلمان در پذیرایی و اتاق خواب گرفته تا ارتفاع تابلوها و … را شامل می شود. مثلاً مصب غیر استاندارد تابلو ها (ارتفاعی بیشتر یا کمتر از آکس دید) باعث می شود فضا داری نقص و نامتناسب بنظر بیاید.

3) هارمونی و هماهنگی

زمانی همه چیز بی نقص و کامل جلوه می کند که عناصر مختلف همگی به نوعی در هارمونی و هماهنگی با یکدیگر بنظر بیایند. هماهنگی و هارمونی در منزل عروس می تواند با شکل، رنگ یا … اتفاق بیفتد. مثلا رنگ غالب فرش شما می تواند با رنگ پرده و کوسن ها هارمونی داشته باشد. استفاده از رنگ ها و اشکال متناقض و نامرتبط فضا را به هم ریخته و مشوش جلوه می دهد.

4) تناسب و مقیاس

منظور از تناسب رعایت نسبت صحیح و زیبایی بین ابعاد و مقیاس عناصر مختلف در فضای خانه است. مثلاٌ انتخاب فرش بزرگ که نسبت به سایز اتاق ها و مبلمان تناسبی ندارد، زیبایی خانه شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. یا گاهاً مبلمان بزرگ باعث می شود خانه بسیار کوچک تر بنظر آید.

5) تاکید و توجه بر جزئیات

قرار نیست همه چیز در دکوراسیون داخلی خانه عروس و داماد عینا شبیه هم و تکراری باشند. بهتر است در هر فضا یک عنصر شاخص و دارای تاکید وجود داشته باشد تا چشم را به سوی خود جلب کند. این عنصر می تواند یک تابلو بزرگ و زیبا یا یک شومینه بزرگ روی آکس دیوار اصلی یا یک مبل و کاناپه با رنگ خاص در نقطه کانونی فضا باشد. همچنین می توانید به کمک نورپردازی روی قسمت های مهم تاکید بیشتری کنید.

5 اشتباه بزرگ در دکوراسیون منزل عروس و داماد

5 اشتباه مهم هنگام دکور کردن فضای خانه در کمین شما است و باید مراقب باشید که به تله آن ها گرفتار نشوید.

1) ایجاد شلوغی و اعمال نظرات متعدد!

یکی از چالش های احتمالی شما ایجاد شلوغی و ناهمگونی در فضا است. این موضوع ممکن است به دلیل تلاش هر یک از زوجین یا سایر بستگان در اعمال نظرات و سلایق شخصی خود ایجاد شود. باید دقت کنید که طراحی داخلی یک موضوع تخصصی و زیبایی شناسانه است و تا حد امکان باید از دخیل کردن نظرات و علاقمندی شخصی در آن پرهیز نمود. برای مثال در خانه ی با ابعاد کوچک بهتر است از رنگ های روشن استفاده شود هرچند سلیقه شما استفاده از رنگهای تیره باشد. همچنین باید سعی کنید حد تعادل را ضمن احترام به نظر دیگران رعایت کنید. می توانید برای با اخذ نظر تخصص از یک مشاور طراحی داخلی به نتیجه متعادل و درست تری دست یابید.

2) انتخاب رنگ ها و اشکال ناهمگون!

یکی از اصول مهم طراحی، هارمونی یا هماهنگی است. هارمونی بدین معنا است که همه عناصر یک فضا باید به نحوی با یکدیگر در هماهنگی باشند. این هماهنگی بین رنگهای مورد استفاده، اشکال مورد استفاده، بافت ها و … باید وجود داشته باشد. مثلاً هر رنگی را نمی توان بدون توجه به موضوع هارمونی رنگی با سایر رنگها در فضا ست کرد. هارمونی باید بین همه عناصر از جمله رنگ دیوارها، مبلمان، فرش ها، پرده ها و … وجود داشته باشد. استفاده از طراحی ناهمگون در دکوراسیون داخلی خانه عروس و داماد می تواند فضای شما را زشت و غیر دلپذیر جلوه دهد و احساس آرامش را از فضا سلب کند.

3) انتخاب سبک های قدیمی!

گاهی زوجین تحت تاثیر تبلیغات یا حرف دیگران یا سلیقه افراد سالخورده در میان بستگان دچار اشتباه شده و اشتباها سراغ استفاده از سبک های قدیمی در منزل عروس می روند. مثلا ممکن است سهواً مبلمان استیل (کلاسیک) با ظاهر نامناسبی را برگزینند و بعدها متوجه عدم تناسب آن با سایر وسایل، ابعاد خانه یا عدم راحتی آن شوند. حتی گاهی این اشتباه تا انتخاب نادرست ظروف و وسایل آشپزخانه پیش می رود. شاید سرویس غذاخوری با طرح قدیمی به شما پیشنهاد شود درحالی که برخی ظروف مدرن و سرویس غذاخوری ساده با طرح های امروزی (مثل سرویس غذاخوری ایکیا) با دکوراسیون و نیاز شما در تناسب بیشتری باشد.

4) انتخاب مبلمان و وسایل جاگیر!

اشتباه دیگری که شاید به دام آن بیفتید، انتخاب مبلمان و خرید وسایل خانه مستقل از فکر کردن به مقتضیات فضای شما است. مثلا اگر قصد خرید یک ست مبل دارید حتما دقت کنید که این تعداد مبل در فضای شما قابل چیدمان و جانمایی باشد. همچنین برخی مبلمان راحتی یا ست تخت خواب ابعاد بسیار بزرگی دارند و نمی توانند براحتی در هر فضایی قرار بگیرند. لازم است متذکر شویم که مراقب صحبت های غیرتخصصی و منفعت جویانه فروشندگان مبل و وسایل منزل باشید. بسیاری از این افراد بدون اطلاع دقیق از شرایط و صلاح مشتریان صرفاً به دنبال فروش کالای خود هستند. از سوی دیگر گاهی خرید وسایل (وسایل برقی، دکوری یا …) بیش از حد ظرفیت خانه بیشتر از مفید بودن شما را به دردسر خواهد انداخت.

5) کپی برداری یا تقلید از دیگران یا تصاویر اینترنتی!

گاهی بسیاری از افراد بدون برخورداری از دانش و اطلاعات کافی اقدام به اظهارنظر یا توصیه های غیر کارشناسی خصوصا پیرامون دکوراسیون خانه عروس و داماد می نمایند. مثلا شاید دوستانتان تصاویر یا نمونه ها دارای ایراد و اشکال را در فضای اینترنت یا شبکه های اجتماعی ببینند و بدون اطلاع از شرایط و مقتضیات خانه شما، اقدام به توصیه و پیشنهاد آن به دیگران نمایند. باید توجه نمود که هر فضایی باتوجه به ابعاد، مساحت، ارتفاع سقف، نورگیری، موقعیت تاسیسات و … مقتضیات بخصوصی دارد. همچنین هر فرد بر اساس علایق، سبک زندگی و نیازهایش بایستی دکوراسیون متناسب و درخور خود را داشته باشد و نمی تواند برای همه یک نسخه واحد پیچید.

چیدمان و دکوراسیون منزل عروس و داماد

چیدمان و دکوراسیون داخلی خانه عروس و داماد یکی از دغدغه های زوجین جوان را تشکیل می دهد خصوصاً اگر دغدغه داشتن یک دکوراسیون شیک، لوکس، جذاب و مدرن را داشته باشند. ما در این مقاله از نشریه آرانو شما راهنمایی می کنیم. در ادامه می توانید درباره انتخاب ست وسایل خانه، انتخاب رنگ و جنس مبلمان و نوع چیدمان مبلمان اطلاعات مفیدی دریافت نمایید.

انتخاب ست وسایل و مبلمان خانه عروس

1) انتخاب مبلمان برای خانه عروس

برای انتخاب مبلمان باید در درجه اول به سبک طراحی فضا توجه کنید، مبلمان باید از نظر رنگ، شکل و … هماهنگ با خط فکری فضا باشند. ضمناً ابعاد و تناسبات فضا تعیین می کند که سراغ چه نوع مبلمانی برویم. مثلا مبلمان ساده و کم جا انتخاب کنیم یا می توانیم مبلمان راحت و بزرگ و چند مکانیزم تهیه کنیم. در درجه بعد باید واحدهای مبلمان و میز آشنایی پیدا کنیم تا بدانیم کدام یک و هر کدام به چه تعداد و به چه ترکیبی برای خانه ما متناسب است. صندلی، چهارپایه، نیمکت، مبل راحتی، پاف، اتومن و … همگی از واحدهای مبلمان هستند که در ترکیب و کنار هم زیبا می شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر حتما از مقاله اصول چیدمان مبلمان دیدن کنید. 

2) انتخاب لوستر و نورپردازی

 انتخاب و خرید عناصر نورپردازی فضا مثل لوستر و … برای منزل عروس یکی از دغدغه ها زوجین جوان است. لوستر بعنوان یکی از عناصر پرکاربرد و پرطرفدار برای نوپردازی و روشنایی فضا داری تنوع زیاد، اندازه ها، شکل ها و مدل ها گوناگون است. همین تنوع شما را هنگام انتخاب و خرید دچار تردید و سردرگمی می کند و نیاز به راهنمایی خواهید داشت. اگر نمی دانید چه لوستری مناسب خانه شما است؟ این لوستر باید چه شکلی و چه اندازه ای باشد و چه ویژگی هایی داشته باشد؟ مقاله دیگر ما با عنوان « مشاوره خرید و راهنما انتخاب لوستر» به همه سوالاتتان پاسخ خواهد گفت.

3) انتخاب گلدان و گیاهان

بهره گیری از گلدان و گیاهان در طراحی داخلی خانه عروس و داماد کمک می کند تا با کمترین هزینه، محیطی زیبا، دلنشین و جذاب ایجاد کنید. گیاهان باعث ایجاد آرامش شده و فضا را دنج تر می کنند. اگر تمایل به مطالعه بیشتری درباره «نقش گلدان و گیاهان در طراحی و دکوراسیون داخلی» دارید از مقاله دیگر ما با همین عنوان دیدن کنید. همچنین در مقاله دیگری به با عنوان « ایده ها خلاقانه برای گلدان و گیاهان» بطور مفصل در این باره اطلاعات مفیدی ارائه کرده ایم.

4) انتخاب شومینه

شومینه علاوه بر اینکه نقش یک وسیله گرمازا را در محیط ایفا می کند بعنوان یک عنصر تزیینی و دکوراتیو نیز در منزل عروس به کار رود. در صورتی که شومینه از قبل در فضا دیده نشده، می توان از انواع  شومینه ی برقی و الکلی که نیازمند دودکش نیستند استفاده نمود. اگر قصد استفاده از شومینه را دارید و نمی دانید که از کدام نوع شومینه (برقی، گازی، الکلی) استفاده کنید، یا شومینه با چه طرح، مدل یا ابعادی تهیه نمایید حتماً از مقاله دیگر ما با عنوان «مشاوره و خرید انواع شومینه» دیدن نمایید.

مشاهده مطلب: بازسازی خانه قدیمی

5) وسایل و تجهیزات و عناصر دکوری

وسایل و تجهیزات از لوازم کاربردی و مورد استفاده روزمره در خانه هستند. مثلا ظروف همچون سرویس غذاخوری و …ضمن جنبه کاربردی باعث سر و شکل دادن به دکور خانه می شوند.

منظور از عناصر دکوری، دسته ای از وسایل خانه هستند که لزوماً کاربردی نبوده و بخاطر ظاهرشان مورد استفاده قرار می گرند. تابلو ها، آباژور، مجسمه، گلدان و … همگی عناصر دکوری محسوب می شوند.

مشاهده مطلب: طراحی آتلیه عکاسی

چیدمان منزل عروس و داماد

برای آنکه یک چیدمان زیبا، راحت و کاربردی داشته باشید باید اصول خاصی را در کارتان رعایت کنید. مطئمنا رسیدن به یک نتیجه مطلوب و رضایتبخش وابسته به گران بودن مبلمان و هزینه ای که می کنید، نیست. بلکه تناسب آن با طراحی داخلی فضا و چیدمان صحیح تعیین کننده است. دعوت می کنیم برای کسب اطلاعات تکمیلی از مقاله اصول چیدمان مبلمان دیدن کنید.

عوامل موثر بر چیدمان مبلمان

چیدمان مبلمان در فضای داخلی متاثر از عوامل مختلفی است. این عوامل می توانند به شکل مستقیم یا غیرمستقیم در چیدمان ما تاثیر بگذارند. مهم ترین آن ها «اندازه فضا»، «شکل و تناسبات فضا» و «سبک طراحی داخلی» هستند.

اصول چیدمان مبلمان

هفت اصل اساسی می تواند به عنوان پایه و اصول چیدمان مبلمان در دکوراسیون و طراحی داخلی به کار روند. این اصول به این ترتیب هستند: تعادل، تاکید، تضاد، ریتم، مقیاس، جزئیات، هارمونی. همچنین بپیشنهاد می کنیم یکی از انواع چیدمان ست، فول ست و نیم ست طبق تصاویر زیر مورد استفاده قرار گیرد.

مشاهده مطلب: طراحی کلینیک زیبایی

تزیینات و دکوراسیون خانه عروس و داماد

یکی از رسومات که در زمان نچندان دور در کشور ما متداول شده، تزیین جهیزیه عروس در خانه با وسایل تزیینی ( جهاز برون) و نمایش به بستگان است. در صورتی که قصد ایجاد جلوه ای لوکس و شیک و یک تصویر ذهنی خوب از منزل خود دارید ما چنین تزییناتی را پیشنهاد نمی کنیم. در عوض توصیه می کنیم با چیدمان درست وسایل و انتخاب صحیح رنگ دیوارها در خانه، انتخاب درست مبلمان و پوشش دیوارها محیط آرامش بخش و پایداری برای زندگی شخصی خود ایجاد کنید. این محیط آرامش بخش و دلپذیر می تواند جذابیتی همیشگی و ماندگار در نظر میهمانان شما نیز داشته باشد.

1) انتخاب رنگ برای خانه عروس

اگر قصد تغییر دکوراسیون داخلی و بازسازی منزل مسکونی خود را دارید یکی از مهم ترین آیتم های بازسازی انتخاب رنگ است. رنگ یکی از ساده ترین و در دسترس ترین ابزارها جهت ایجاد تغییر در فضا است که نسبت به سایر ابزارها کم هزینه تر است. رنگ ها می توان ضمن نمایش علاقمندی و سلیقه شخصی شما، به فضای داخلی روح بخشیده و حس و حال بدهند.

داشتن علم و شناخت صحیح از رنگ و هارمونی رنگها شما را به نتیجه صحیح تری می رساند. اما بصورت کلی عوامل مختلف همچون «ابعاد فضا»، «عناصر محیطی»، «سلیقه و انتخاب رنگی شما»، «چرخه رنگی»، «مشخصه ها و متغیرهای رنگ»، «هارمونی»، «تیرگی و روشنی»، «گرمی و سردی» و «کنتراست» می توانند در انتخاب رنگ فضا تاثیر بگذارند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله «انتخاب رنگ در دکوراسیون» را مطالعه بفرمایید.

2) انتخاب کاغذ دیواری و دیوارپوش برای خانه عروس

یکی دیگر از گزینه های در دسترس در تزیین فضای داخلی استفاده از انواع دیوارپوش ها است. معمولا دیوار پوش ها از نظر بافت و برجستگی نسبت به رنگ متفاوت هستند که آن ها را جذاب تر و محبوب تر می کند. انواع دیوارپوش سه بعدی، تری دی پنل ها، دیوارپوش های چوبی یا پلاستیکی (پی وی سی یا پلی اورتان) و همچنین انواع کاغذ دیواری نمونه ها مختلفی هستند که امروزه در خانه های ایرانی رواج زیادی دارند. «نصب و اجرای آسان»، «قیمت نسبتاً مناسب» و «تنوع بیشمار طرح و رنگ» از مزایای انواع دیوارپوش و کاغذ دیواری هستند. می توانید در مقاله «انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری» اطلاعات تکمیلی در این زمینه کسب نمایید. 

2) انتخاب کفپوش

اگر نسبت به رنگ و ظاهر کفپوش فعلی فضا حس خوبی ندارید یا  به دلیل فرسودگی قصد تعویض آن را دارید. احتمالا در ذهنتان سوالاتی شکل گرفته است. برای نمونه اینکه چه رنگ و چه جنس کفپوشی مناسب فضای شما بعنوان منزل عروس خواهد بود. سنگ، سرامیک، پارکت و لمینت، موکت و … همگی گزینه های قابل دسترسی هستند که هر یک حس متفاوتی در فضا ایجاد می کنند. اگر قصد انتخاب کفپوش پارکت و لمینت را دارید به مقاله «مشاوره و راهنمای خرید کفپوش پارکت و لمینت» مراجعه کنید.

انتخاب سبک طراحی داخلی خانه عروس و داماد

آشنایی با سبک ها دکوراسیون به شما کمک می کند که به انتخاب مناسب تری برای فضایتان دست یابید. ما توصیه می کنیم همه فضاهای منزلتان از یک سبک طراحی پیروی کند. استفاده از یک سبک مشخص در طراحی باعث انسجام بهتر بین همه عناصر محیط می شود. سبک های دکوراسیون داخلی محدود به چند مورد نیستند. در مقاله تاریخچه طراحی داخلی ما این سبک ها را به طور مفصل معرفی کرده ایم. سبک مدرن، مینیمال، کانتمپروری، صنعتی، روستیک و کلاسیک از پرکاربردترین سبک های امروز هستند.

نمونه تصاویر و عکس طراحی داخلی خانه عروس

نمونه طراحی داخلی لوکس و مدرن منزل عروس و داماد

در ادامه می توانید چند نمونه عکس دکوراسیون  منزل عروس با سبک لوکی و مدرن مشاهده بفرمایید. اگر مایل به دریافت نمونه های بیشتر هستید حتما از نشریه آرانو دیدن فرمایید.

تصاویر و عکس خانه عروس و داماد ایرانی

در ادامه می توانید چند نمونه عکس دکوراسیون  منزل عروس و داماد ایرانی را مشاهده بفرمایید. نمونه ها بیشتری از موارد مشابه در مقاله «تصاویر قبل و بعد بازسازی» قابل مشاهده است.

نمونه های طراحی خانه عروس و داماد کوچک

بسیاری از زوج ها زندگی خود را در آپارتمان ها یا خانه های کوچک آغاز می کنند. ممکن است ابتدا چیدمان یا دکوراسیون یک خانه کوچک بنظرتان سخت برسد اما مطمئن باشید همین محدودیت می تواند زمینه ساز خلاقیت و تغییرات مثبت در زندگی شما باشد. مثلا ممکن است محدودیت فضا باعش افزایش نظم زندگی تان شود. همینطور این موضوع شما را به استفاده از مبلمان و وسایل جمع و جور با ابعاد کوچک و نهایت استفاده از فضاها و زوایای مختلف خانه و حداقل پرتی فضایی سوق خواهد داد.

مشاهده مطلب: طراحی نما ساختمان

مشاوره طراحی داخلی منزل عروس و داماد

آیا برای دکوراسیون یا چیدمان منزلمان نیاز به مشاوره داریم؟​

همانطور که اشاره کردیم اگر برا ی دکوراسیون منزل عروس خودمان بصورت سرخود وارد عمل شویم شاید بتوانیم تغییرات مثبتی ایجاد کنیم. اما بدلیل نداشتن دانش و اطلاعات کافی بیشتر باعث اتلاف زمان و هزینه خواهیم شد. به همین دلیل  باید دیزاین را به دست افراد متخصص و کارشناس بسپاریم یا حداقل از آن ها مشاوره بگیریم. متخصصین این حوزه نکات و اصول خاصی را رعایت می کنند و نسبت به سبک ها و تاریخچه طراحی داخلی آشنایی کاملی دارند. این ویژگی ها به شما کمک می کند تا هنگام مشورت از آن ها از مزایای زیر برخوردار شوید.

 • هزینه کلی پایین تر و ارزان تر
 • آسودگی و آسایش محیطی بالاتر
 • پیش رفتن بر اساس استایل ها و مد روز
 • رسیدن به نتیجه خلاقانه تر و چشم گیر تر
 • سرعت انجام بالاتر کارها و پیشگیری از دوباره کاری ها

از چه کسی مشاوره بگیریم؟

طراحی داخلی خانه عروس و داماد اهمیت بسیاری برای زوجین دارد و به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای رسیدن به نتیجه مناسب سراغ مشاوران و طراحان داخلی حرفه ای بروید.روش های متفاوتی برای «انتخاب یک طراح متخصص» یا پیدا کردن «بهترین شرکت های طراحی داخلی یا بهترین شرکت بازسازی» وجود دارد که در لینک های برجسته شده به طور مفصل به شما معرفی کرده ایم. همچنین می توانید از خدمات مشاوره دکوراسیون داخلی استفاده نمایید. فردی که به شما مشاوره می دهد باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

 • تجربه و دانش تخصصی
 • توجه به سلیقه / نیاز / بودجه مشتری
 • به روز بودن
 • سوابق کاری و نمونه کارهای مناسب
 • سرعت و چابکی در پاسخگویی

مشاهده مطلب: طراحی ویلا

خدمات مشاوره استودیو آرانو چیست؟

استودیو آرانو سه گونه خدمات «مشاوره نوشتاری»، «مشاوره حضوری»، «مشاوره حرفه ای» را  در کوتاه ترین زمان ارائه می کند و  کارشناسان ما 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. ضمناً مشاوره ما 100 % صد در صد تضمینی بوده و درصورت نیاز جهت جلب رضایت کامل شما، پکیج راهنمای دکوراسیون مطابق نظراتتان اصلاح با مجددا تهیه خواهد شد.

اگر قصد دریافت مشاوره پیرامون دکوراسیون یا طراحی داخلی خانه عروس را دارید، در «مشاوره نوشتاری» می توانید با پرداخت هزینه ای بسیار پایین سوالات خود را به طور مکتوب به ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان پاسختان را تهیه و به شما ارسال نمایند. در «مشاوره حضوری» یک کارشناس به محل خانه شما مراجعه و ابعاد و پتانسیل ها و محدودیت های فضا را بطور دقیق مورد بررسی قرار می دهد سپس در زمانی کوتاه یک پکیج راهنمای دکوراسیون ویژه شما (شامل معرفی مبلمان،فرش، پرده، چیدمان، پالت رنگی، رنگ دیوارها، کاغذ دیواری و …) تهیه می کند. «مشاوره حرفه ای» نیز شامل همین خدمات می شود اما شامل مراجعه حضوری کارشناس نمی شود و کارشناس بر اساس عکس ها و تصاویر ارسالی راهنمای دکوراسیونتان را تهیه می کند.

2 دیدگاه دربارهٔ «مشاوره + طراحی داخلی خانه عروس و داماد»

 1. مهسا فرقانی

  آیا طراحی داخلی کامل منزل رو قبول میکنید. یعنی همه فضاها کامل طراحی بشه و همه مبلمان هم شما بهمون بگید که چی بخریم؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top